طراحی و پیاده سازی نرم افزار

طراحی و پیاده سازی نرم افزار

تمامی پروژه های مبتنی بر IoT دارای دو قسمت نرم افزاری اصلی می باشند :

تیم مهندسی نرم افزار گروه ویوتک، با درک درست از انواع معماری های پیاده سازی پلتفرم های اینترنت اشیاء و همچنین درک درست از داشبورد ها و اپلیکیشن های اینترنت اشیاء، آماده است تا گام به گام، و با شناسایی نیاز ها و اهداف کسب وکار شما، یک پلتفرم اختصاصی اینترنت اشیاء را برای کسب کار و یا محصولتان طراحی و اجرا کند و در داشبورد و اپلکیشن های موبایل خدمات شما را به خوبی نشان دهد. همچنین قادر خواهد بود در آینده با توجه نیاز های آینده کسب و کار شما آن را توسعه و امنیت کسب و کار شما را تضمین کند.

طراحی و پیاده سازی داشبورد مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن های موبایل

متخصصان UI / UX ما اطمینان حاصل می کنند که طراحی ارائه شده، با تصویر برند شما مطابقت داشته باشد و از رنگ بندی موجود در شرکت، قلم ها و سبک گرافیکی شما به درستی استفاده شود. با این حال، اگر می خواهید تصویر برند خود را تازه ایجاد کنید یا یک محصول بصری و مستقل ایجاد کنید، گروه ویوتک مشتاقانه حاضر به ارائه ایده های نو و خلاقه به شما خواهد بود تا شما بهترین تجربه ممکن را در اعتماد به ما بدست آورید.
در تمامی پروژه های هوشمند سازی و به ویژه مبتنی بر IOT، تمامی اطلاعات در نهایت توسط داشبورد های مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن های موبایل به کاربر نهایی تحویل داده خواهد شد. یا این حال داشبورد ها و اپلیکیشن های سیستم های هوشمند باید دارای رابط کاربری عالی و در عین حال کارایی بالایی داشته باشند تا لذت استفاده از یک سیستم هوشمند به خوبی درک شود. تیم توسعه دهنده اپلیکیشن ویوتک، این اطمینان را به شما می دهد که همراه با رعایت تمامی استاندارد های فنی در توسعه یک اپلیکیشن تلفن همراه، یک طراحی زیبا و کاربر پسند را با همراهی تیم حرفه ای طراحی Ui/Ux، یک محصول فوق العاده را برای شما طراحی و تولید کند.
اولین گام در طراحی یک داشبورد و اپلیکیشن موبایل جهت پروژه های IoT، تحقیق و تجزیه و تحلیل کسب و کار و یا پروژه ای است که قصد دارد خدمات خود را توسط یک رابط کاربری به مشتریان خود ارائه دهد. تیم طراحی Ui/UX و توسعه داشبورد و اپلیکیشن ویوتک، ضمن برخورداری از دانش فنی و تخصصی خود، دارای دانش گسترده و درک عمیق از بازار و صنعت نیز می باشند. تیم ما با دارا بودن
متخصصان توسعه دهندگان تیم ما، قادر خواهند بود که داشبورد تحت وب و اپلیکشن تلفن های همراه مورد نظر شما را برای سیستم عامل های (پلتفرم های) مختلف مانند IOS ، Web, Android و همچنین Windows Phone طراحی و تولید نمایند تا شما محصولی برای مشتریانی با سلایق گوناگون داشته باشید. گروه ویوتک این اطمینان را به شما می دهد که هیچگونه محدودیتی برای طراحی و توسعه محصول شما در استفاده از زبان های برنامه نویسی پرکاربرد و به روز دنیا جهت ارائه یک محصول عالی به شما ندارد.
بعد از تجزیه و تحلیل نیاز های پروژه و ترسیم دقیق نقشه راه، تیم طراحی رابط کاربری و رابط تجاری گروه ویوتک، با برخورداری از استاندارد ها و طراحی های روز دنیا، نمونه های قالب اصلی داشبورد تحت وب و اپلیکیشن تلفن های همراه را طراحی و این حق انتخاب را به شما می دهد تا قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اولویت ما این است که همیشه داشبورد ها و اپلیکیشن ها دارای رابط کاربری آسان باشند، بنابراین تیم طراحی Ui/UX ما بهترین قالب ها را برای شما طراحی می کنند تا محصول شما همیشه کاربر پسند و قابل استفاده باشد.
اگر چه ما به دانش و تخصص تیم توسعه و طراحی خود اطمینان کامل داریم و به آنها افتخار می کنم، ما نظر مشتریان برای ما اهمیت و معنی زیادی دارد. ما از بازخورد شما استقبال می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا با ارائه مدل ها و قالب های مفهومی تا زمانی که کاملاً از آنها راضی نباشید ، دیدگاه شما را در مورد طراحی ایده آل برنامه تلفن همراه درک کنیم. گروه ویوتک تمام تلاش خود را خواهد کرد که شما محصولی بی نظیر و مطابق با سلیقه و کسب و کار خود را دریافت کنید.

طراحی و پیاده سازی پلتفرم اختصاصی IoT

تضمین بهره وری و امنیت بیشتر پروژه های IoT

تصمیم گیری در خصوص استفاده از پلتفرم های آماده اینترنت اشیاء و یا طراحی و ساخت یک پلتفرم اختصاصی جهت پروژه های اینترنت اشیاء، یکی از اساسی ترین تصمیماتی است که صاحبان کسب و کار ها و یا مدیران پروژه های مبتنی براینترنت اشیاء باید بگیرند. چرا که این تصمیم می تواند در میزان بهره وری پروژه و همچنین توسعه پروژه در آینده بر اساس نیاز های پیش بینی نشده تاثیر مستقیم داشته باشد.استفاده از پلتفرم های آماده تا زمانی توجیح دارد که صاحبان ایده یا کسب و کار در حال آزمایش و طراحی نسخه اولیه محصول خود می باشند، ولی برای ورود یک محصول تجاری به بازار انتخاب پلتفرم های آماده اینترنت اشیاء می تواند یک خطای استراتژیک محسوب شود.

کارهایی که ما برای طراحی پلتفرم اختصاصی شما انجام می دهیم :

 • 1
  طراحی معماری لایه ای

  اولین قدم در ایجاد یک پلتفرم اختصاصی اینترنت اشیاء، طراحی معماری لایه ای می باشد. تیم مهندسی نرم افزار ما، با درک درست از انواع معماری های نرم افزاری و همچنین انواع معماری های پلتفرم های IoT، با توجه به نوع محصول و یا کسب و کار شما، معماری نرم افزاری اختصاصی شما را طراحی و لایه های مختلف آن را با توجه به استاندارد های عملیاتی و امنیتی پیاده سازی می کنند. این اطمنیان به شما داده خواهد که در هر زمان و با توجه به توسعه و یا گسترش کسب و کار شما، معماری طراحی شده پاسخگوی نیاز های پروژه و کسب و کار شما باشد.

 • 2
  پیاده سازی انواع پروتکل ارتباطی

  یکی از مهمترین شاخص های اصلی یک پلتفرم اینترنت اشیاء پشتیبانی از انواع پروتکل های انتقال پیام مبتنی بر IoT جهت ارسال و دریافت پیام در یک سیستم اینترنت اشیاء می باشد. تیم مهندسی نرم افزار ما، با درک درست از انواع پروتکل های ارتباطی و ویژگی هرکدام از آنها،قادر خواهند بودند تا پلتفرم اختصاصی شما را با توجه به نیاز پروژه با انواع پروتکل های ارسال پیام مانند MQTT, MQTT-SN, CoAP, LwM2M و یا انواع دیگری از پروتکل های مبتنی بر TCP/UDP و یا ترکیبی از آنها را طراحی و پیاده سازی کنند.

 • 3
  انتخاب زبان برنامه نویسی

  اگرچه زبان برنامه نویسی انتخابی در طراحی و ساخت یک پلتفرم اینترنت اشیاء ممکن است در نگاه اول چندان دارای اهمیت نباشد، اما انتخاب یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر نیاز های پروژه می تواند بهره وری و توسعه پروژه را بسیار بالا ببرد. تیم مهندسی نرم افزار ما، با درک درست و تجربه و دانش بسیار بالا در انواع زبان های برنامه نویسی، با توجه به نیاز پروژه و بررسی شاخص هایی مانند بلادرنگ بودن داده های پروژه، نیاز به داده کاوی و یا قابلیت توسعه و پشتیبانی از پروتکل های مختلف، مناسب ترین زبان برنامه نویسی برای لایه های مختلف را انتخاب و این اطمینان را به شما خواهند داد که در هر زمان و با توجه به نیاز پروژه، پلتفرم شما قابلیت توسعه را دارا خواهد بود.

 • 4
  انتخاب و طراحی پایگاه داده

  اجرا پروژه های مختلف مبتنی بر IoT، با توجه به نوع داده و حجم داده نیاز به پایگاه داده های مناسب خود می باشد. این امر در طراحی پلتفرم های اینترنت اشیاء بسیار دارای اهمیت می باشد. تیم مهندسی نرم افزار ما، با شناخت انواع پایگاه داده های SQL و No SQL و همچنین پایگاه داده های TSDB (Time Series DB) که مختص به داده های بلادرنگ می باشند، قادر خواهند بود مناسب ترین پایگاه داده جهت پروژه های شما را انتخاب و طراحی کنند و همچنین سیاسیت های استاندارد ذخیره سازی، طبقه بندی و پشتیبان گیری را جهت پلتفرم های اختصاصی شما را پیاده سازی و اجرا کنند.