مشاوره و امکان سنجی

مشاوره ، امکان سنجی و مدیریت اینترنت اشیاء

استفاده از فناوری اینترنت اشیاء در هوشمند سازی سیستم ها، فرایند ها و یا کسب و کار ها نیاز مند شناخت و درک درست و واقعی از نیازهای پروژه و همچنین انتخاب صحیح سخت افزار، شبکه ارتباطی، پلتفورم مبتنی بر ابر و رابط کاربری ساده با کارایی بالا می باشد. در گروه فناوری های هوشمند ویوتک، ما اینترنت اشیاء را به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تحول دیجیتال در کسب و کار های شما می بینیم و با استفاده از این مفهوم جدید فناوری به کسب و کار شما کمک خواهیم کرد که بهره وری و راندمان خود را بالا ببرید. ما پیشنهادات خود را با طیف گسترده ای از خدمات در بستر IOT همسو کرده ایم و مشاوران ما آماده هستند تا دانش و تخصص خود را در اختیار شما قرار دهند و به شما در انتخاب و پیاده سازی استراتژی کسب و کار خود و مبنتی بر IOT کمک کنند و بهترین روش را برای تحول دیجیتال در کسب و کار شما را پیدا کنند. ما گام به گام و لحظه به لحظه در طول مسیر تحول دیجتال کسب و کار مبتی بر IOT با شما هستم. پس نگران نباشید و به ما اعتماد کنید. مشاوران متخصص ما به شما کمک می کنند تا از فرصت های جدید فناوری IOT استفاده کرده و آنها را با استراتژی کسب و کار خود تنظیم و پیاده سازی کنید.

ما در طیف گسترده ای از خدمات مبتی بر IoT در کنار شما هستیم
ما آماده هستیم تا دانش ، تجربه و ایده های جدید خود را برای کمک به کسب و کار شما در برنامه ریزی ، طراحی ، پیاده سازی راه حل های مبتنی بر IOT به شما معرفی کنیم. تیم متخصص ما همواره با مطالعه و بروز رسانی دانش خود و همچنین بررسی کسب و کار های توسعه داده شده در سطح دنیا آمادگی دارد تا برای هر کسب و کاری بهترین ایده ها را مطرح نماید.

ارتباط با ما

طراحی و تولید محصولات هوشمند و متصل

تیم ما به تولید کنندگان محصولات کمک می کند تا با درک بهتری از نیاز های مشتریان، محصولات تولیدی خود را با استفاده از قابلیت های IOT هوشمند کنند تا ضمن بهبود عملکرد محصول خود، مدل جدید درآمدزایی برای خود ایجاد کنند. تیم ما با تعریف قابلیت های هوشمند مرتبط با محصولات، به کسب و کار شما کمک می کنند استراتژی های جدیدی برای ارتباط با مشتریانتان تنظیم کنید.

اینترنت اشیاء در سلامت

تیم ما به شما کمک می کنند تا از قابلیت ها IOT در سلامت، درمان و مراقبت از بیمارن بهره مند شوید. انقلاب دیجیتال این امکان را برای ما فراهم می کند که از نوآوری های فن آوری برای توسعه مدل های مراقبت بهداشتی و اجتماعی متصل به اینترنت استفاده کنیم که نیازهای بیمار ایجاد می شود تا مدیریت کارآمد سلامتی و سلامتی را در طول زندگی خود تسهیل کند. ما به شما کمک می کنیم راه حل های IoT قوی و ایمن را برای اتصال بیماران به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، دیجیتالی کردن روش ارائه خدمات درمانی و بهینه سازی مدیریت بیمارستان ، طراحی کنید.

اینترنت اشیاء در صنعیت

تیم ما با تحول دییجیتال کسب و کار تولید کنندگان، به آنها در بهینه سازی استفاده از تجهیزات، آشکار ساختن چالش های در روند تولید، کاهش زمان خرابی ، تشخیص به موقع خرابی تجهیزات احتمالی ، بهبود کیفیت تولید و افزایش ایمنی کارکنان کمک می کند. ما از نزدیک با ذینفعان پروژه همکاری می کنیم ، اهداف تجاری آنها را تجزیه و تحلیل می کنیم ، قابلیت های سیستم IIoT (اینترنت اشیاء صنعتی) را تعیین می کنیم ، یک نقشه راه حل دقیق ارائه می دهیم و آن را با استراتژی IT و کسب و کار یک تولید کنندگان تطبیق می دهیم

اینترنت اشیاء در زنجیره تامین

تیم ما ارزیابی کاملی از زنجیره تأمین شما را انجام خواهد داد ، اولویت های تجاری شما را آنالیز کرده و مشاوره ای در مورد نحوه دستیابی به راه حل IoT با آنها ارائه می دهد. ما در اجرایی و عملیاتی کردن آن برای دستیابی به شفافیت بالاتر و اثربخشی راندمان در کل فرآیندهای زنجیره تامین به کسب و کار شما کمک می کنیم.

شهرهوشمند و خدمات هوشمند

تیم IoT ما به شهرداریها ، سیاستگذاران و سایر ذینفعان با ایجاد موارد استفاده شهری هوشمند ، ایجاد چشم انداز شهر هوشمند و نقشه راه ، انتخاب فروشندگان فناوری ، راه اندازی PoC ، ایجاد استراتژی سرویس دهی و غیره با دانش گسترده و تجربه مفید کمک می کنند. ما به شما در طراحی ، امکان سنجی و پیاده سازی راه حل های هوشمند شهری که قادر به تقویت زیرساخت های شهری ، بهینه سازی مدیریت انرژی ، کاهش آلودگی محیط زیست و ایجاد ارتباطات کارآمد تر بین ساکنان و تأسیسات شهری هستند ، کمک خواهد کرد. ما می دانیم که که چگونه به حل چالش های مهم با استفاده از اینترنت اشیاء بپردازیم ما با تکیه بر دانش و تجربه عملی خود، می دانیم که چگونه می توان با استفاده از راه حل های مبتنی بر IOT، با برنامه ریزی و تدوین یک استراتژی پویا به حل چالش های موجود در کسب و کارشما کمک کنیم. ما باور داریم با استفاده از فناوری های نوین و هشومند می توانیم ابزار های قدرتمندی برای مقابله با چالش های کسب و کار شما پیشنهاد دهیم. استفاده از فناوری های روز دنیا بی شک شما را در بین رقبا متمایز کرده و کسب و کار شما را بزرگتر خواهد کرد.

مشکل در هماهنگی فرآیندهای کسب و کار با یک راه حل اینترنت اشیا ما به شرکتها کمک می کنیم تا درک کنند که IoT چگونه با سازمان و کسب و کارشنان مطابقت دارد، چگونه بر IT و استراتژی تجاری یک شرکت تأثیر می گذارد و نحوه کار سازمان و کارمندانش را تغییر می دهد ، همچنین کمک می کند تا با اطمنیان کامل تری استراتژی های مدیریتی خود را تغیر دهند.

نقشه راه خطرناک به دلیل تحول در بازارهای فناوری و مدل های کسب و کار مدل تجاری شما نمی تواند static و به دور از استفاده از فناوری های نوین باشد. تیم ما به شما این اطمینان را می دهد که مدل تجاری شما را با راه حل های پیشنهادی مبتنی بر IOT سازگار نماید و با استفاده از یک مدل برنامه ریزی تکراری به هدفتان برسید

مشکل در حفظ یک پروژه اینترنت اشیا در مسیر نگهداری از یک راه حل IoT ساختار یافته و جلوگیری از افزایش دامنه پروژه دشوار است. برای تعادل بازدهی سرمایه گذاری و اطمینان از پیروی از برنامه اجرای برنامه ، در مرحله برنامه ریزی استراتژی اولویت های تجاری را تعیین می کنیم ، نقاط عطف را مشخص می کنیم و آنها را در یک جدول زمانی پروژه قرار می دهیم. کار بر روی پروژه با متدولوژی پویا به ما امکان می دهد تا به نقاط عطف تعریف شده بپیوندیم و از لغزش دامنه بدون برنامه ریزی جلوگیری کنیم.